Movies
Ratings
380
The King's WardenRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
CollectorsRated ★ 3.0