Series
Ratings
77
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0