Movies
Ratings
495
HoppersRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Shark: The BeginningRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5- DreamRated ★ 3.5