Movies
Ratings
217
TunnelRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
BooksmartRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
AlonersRated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 2.0
The House of UsRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 2.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5