Series
Ratings
38
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 5.0
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0