Movies
Ratings
46
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 4.5
Okay! MadamRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 4.0
PawnRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5