Movies
Ratings
52
My Sister's KeeperRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Lovely ComplexRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0