Movies
Ratings
1354
Blue ValentineRated ★ 2.5
HoppersRated ★ 3.0
eXistenZRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 4.0
Benny's VideoRated ★ 4.0
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.0
BakudanRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 3.5
RougeRated ★ 3.0
Barton FinkRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.0