Movies
Ratings
72
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0