Movies
Ratings
295
PsychoRated ★ 3.5
JudgementRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.0
Train DreamsRated ★ 4.5
Stand by MeRated ★ 3.5
Bo Burnham: InsideRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.5
- Fake LiesRated ★ 1.5
- Blossom GraduationRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
SolarisRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.0
JesusRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
Choir of GodRated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 3.5