Movies
Ratings
39
BlindRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 2.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0