Series
Ratings
12
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Pan AmRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0