Movies
Ratings
180
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 4.0
In Front of Your FaceRated ★ 0.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
A MillionRated ★ 1.0
Green LanternRated ★ 2.5