Titles you rated
Girl from Nowhere: The ResetRated ★ 2.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
A-TEENRated ★ 4.0
Re:MindRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
GachiakutaRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Voice Season 4Rated ★ 3.0