Series
Ratings
27
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.5- The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0