Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0