Series
Ratings
82
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 1.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0