Series
Ratings
19
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5