Series
Ratings
59
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Into the NightRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Midnight GospelRated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.0