Titles you rated
Koisenu FutariRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 4.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0