Titles you rated
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 2.5
Severance Season 2Rated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0