Movies
Ratings
130
The Lion KingRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 1.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 1.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Bad MomsRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 0.5
The ThievesRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0