Movies
Ratings
610
Inside Out 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Murder MysteryRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
CompanionRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The VowRated ★ 3.5
NopeRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Book Club: The Next ChapterRated ★ 3.5