Movies
Ratings
501
Captain MarvelRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5