Movies
Ratings
358
JumperRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 3.0
AfflictedRated ★ 4.5
AwakeRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 4.0
The Human Centipede First SequenceRated ★ 2.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.5
Pitch BlackRated ★ 3.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0