Movies
Ratings
69
CocoRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 2.0
LoganRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Love Live! The School Idol MovieRated ★ 1.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5