Movies
Ratings
177
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Purpose of ReunionRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.0
Donnie BrascoRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.0
SecretRated ★ 1.5
Love LetterRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 0.5
OseamRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.5
The Great BeautyRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0