Titles you rated
AgencyRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Big MouthRated ★ 3.0
Move to HeavenRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.5
Russian DollRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 2.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 2.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0