Movies
Ratings
92
SecretRated ★ 5.0
Almost FamousRated ★ 5.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 5.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 5.0
Taking WoodstockRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
A Girl Walks Home Alone at NightRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0