Movies
Ratings
190
The HostRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 2.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Spy NationRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Doctor ZhivagoRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5