Movies
Ratings
75
The KingRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 1.0
TakenRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.5
TedRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0