Movies
Ratings
995
The Hateful EightRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 1.5
Once We Were UsRated ★ 3.0- SisterRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
The EelRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0