Movies
Ratings
255
The Plastic DetoxRated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
Ready or NotRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Color, color, color!Rated ★ 2.0
- In Our DayRated ★ 4.0
Parallel MothersRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.5
BorderRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0