Movies
Ratings
75
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
The ThievesRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5