Movies
Ratings
389
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
SplitRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5