Movies
Ratings
197
Convenience StoryRated ★ 2.5
ConfessionsRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
ダメジンRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Alice : Crack of SeasonRated ★ 3.0
My TeacherRated ★ 1.5
Love LetterRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
HuntRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
RomeoRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0