Movies
Ratings
647
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
ArgoRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The GorgeRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Shadow In The CloudRated ★ 3.0
The Wolf's CallRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
GreyhoundRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.0