Movies
Ratings
258
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Under the SunRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 0.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
The 400 BlowsRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 5.0
Reminiscences of a Journey to LithuaniaRated ★ 5.0
BarbarianRated ★ 4.0
Mababangong BangungotRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Paris, 13th DistrictRated ★ 3.0
IrreversibleRated ★ 5.0