Movies
Ratings
582
Black PantherRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Lars and the Real GirlRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 3.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0