Movies
Ratings
70
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5