Movies
Ratings
734
The MatrixRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
The ProposalRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0- One WinRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
A Haunting in VeniceRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 1.5