Movies
Ratings
297
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Voice of SilenceRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
Start-UpRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
Bring Me HomeRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.5
Fall in Love at First KissRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Suddenly SeventeenRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0