Series
Ratings
35- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
ClarkRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0