Movies
Ratings
1157
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Nobody Sleeps in the Woods TonightRated ★ 2.5
The DiscoveryRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Ferris Bueller's Day OffRated ★ 4.5