Movies
Ratings
1726- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 0.5
A House of DynamiteRated ★ 4.5
Don't Breathe 2Rated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 4.0- 28 Months LaterRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
FracturedRated ★ 1.5
The Black PhoneRated ★ 1.5
WeaponsRated ★ 4.5
Back in ActionRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5