Series
Ratings
49
Bates MotelRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Da Vinci's DemonsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
PoldarkRated ★ 5.0
The Pillars of the EarthRated ★ 4.0
The White QueenRated ★ 3.0
RomeRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 3.0