Movies
Ratings
54
London Has FallenRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0