Movies
Ratings
1326
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
Family TiesRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
RBGRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Pink FlamingosRated ★ 2.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
AwaitingRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
VincentRated ★ 3.0