Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Imjin War 1592Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 4.5