Movies
Ratings
49
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5